Академічна мобільністьНовини

«Інформаційна платформа можливостей міжнародних проектно-грантових програм» (“Міжнародна мозаїка”) являє собою інформаційно-аналітичний веб-ресурс, що систематизує можливості підтримки науково-технічної, освітньої та організаційно-методичної діяльності КПІ ім. Ігоря Сікорського за рахунок коштів міжнародних проєктно-грантових програм.

Ресурс пропонує зручні інструменти для авторів та проєктних менеджерів, які шукають міжнародних партнерів і формують консорціуми, що готують і подають проєктні пропозиції до участі в конкурсах міжнародних проєктно-грантових програм.

Ресурси «Міжнародної мозаїки» (нормативні документи, навчально-інформаційні і методичні матеріали, характеристики фондів, програм, конкурсів, грантів) – розвиваються, оновлюються та поповнюються силами департаменту міжнародного співробітництва (ДМС) КПІ ім. Ігоря Сікорського, користувачами «Інформаційної платформи …».

Для допомоги авторам та проєктним менеджерам з боку експертів з міжнародної проєктно-грантової діяльності КПІ ім. Ігоря Сікорського передбачено онлайнові консультації, підтримка рубрики “Типові запитання і відповіді авторам проєктних заявок”, доступ до Телеграм-каналу і сайту двох національних контактних пунктів програми ЄС
“Горизонт 2020” при КПІ ім. Ігоря Сікорського, до сайтів ДМС і відділу координації міжнародної проєктної діяльності.

Веб-ресурс може бути корисним в організації міжнародної проєктно-грантової діяльності для керівників міжнародних офісів при деканах факультетів, директорах інститутів, для проєктних менеджерів, авторів проєктних пропозицій, гарантів магістерських і PhD освітніх програм, керівників реально діючих наукових груп КПІ ім. Ігоря Сікорського.