НовиниОголошення студентам

Підбірка актуальних курсів від GlobalLogic

Приєднуйтеся, оволодівайте знаннями і практичними навичками та долучайтеся до команди GlobalLogic!

• Automotive GL BaseCamp – це комплексний тренінговий курс з дисциплін, специфічних для автомобільної прикладної області та області вбудованих рішень.

Реєстрація до 8 жовтня.

• C++ GL BaseCamp – практичний курс, на якому ви навчитеся вирішувати актуальні бізнес-задачі, візьмете участь у розробці проекту повного циклу та познайомитесь з іншими сучасними технологіями.

Реєстрація до 8 жовтня.

• Flutter GL BaseCamp – програму, з актуальними темами від практиків, щоб одразу після курсу ви змогли приступити до створення мобільних додатків під  iOS та Android.

Реєстрація до 5 жовтня.

• AQA GL ProCamp – у рамках курсу ви здобудете навички тестування проєкт-серверної архітектури, створите свій власний фреймворк, отримаєте сучасні практичні вміння від експертів галузі.