Шановні студенти, викладачі, співробітники, партнери, випускники!

​​З Новим роком та Різдвом Христовим!2021 рік продемонстрував нам, як важливо бути разом, бути чуйними та уважними до своїх близьких, друзів, колег  – до всіх, хто був з нами у році, що минає. Незважаючи на труднощі та виклики, саме наша єдність допомагала впевнено та результативно вирішувати задачі, що поставали перед нами, зробила нас впевненішими та дозволила відчути силу та підтримку один одного.Ми, безперечно, живемо в часи, коли кардинально змінюються усі сфери життя. Освіта, як один із найважливіших рушіїв розвитку суспільства, несе відповідальність за майбутні покоління. Важливо відзначити, що ФІОТ прагне вловити ці зміни і стає важливою опорою ІТ-освіти в 21 столітті.

Ми стабільно входимо в число провідних факультетів університету і України, про успіхи ФІОТ свідчать досягнення в науці, освіті, міжнародному співробітництві та партнерстві з бізнесом.

Кінець року – традиційний час для огляду зробленого, засвоєння уроків пройденого та аналізу перспектив у майбутньому. Як ви знаєте, в 2021 році завершено будівництво Інтелектуального ХАБу ФІОТ, що стане осередком інноваційної, творчої, виробничої та наукової діяльності студентства, викладацького складу та представників провідних ІТ-компаній. Значно розширено партнерські відносини факультету з лідерами вітчизняної ІТ-індустрії, що дозволить готувати фахівців, максимально наближено до вимог ринку праці. У планах також створення інклюзивного Роботодрому та дата-центру факультету.

Я можу з упевненістю сказати, що гордістю ФІОТ, його джерелом енергії є Ви, дорогі студенти, викладачі, співробітники та партнери. Ваш щоденний успіх рухає наш факультет вперед, розвиваючи його та покращуючи щодня.

Бажаю міцного здоров’я, нових перемог, досягнень, нехай Ваші свята будуть наповнені любов’ю та радістю! Бажаю чудово провести час з родиною та друзями! Надсилаю Вам мої найкращі побажання у Новому 2022 році!

Щиро Ваш,

Сергій Теленик