В Інноваційному ХАБі ФІОТ КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся перший інтенсив, присвячений startup-напрямку

​​Минулого тижня в інноваційному ХАБі ФІОТ КПІ відбувся перший івент, присвячений startup-напрямку. Захід проходив за участі Українського фонду стартапів. Серед відвідувачів були студенти й аспіранти ФІОТ КПІ ім. Ігоря Сікорського, а також викладачі факультету.

Спікером виступив Ігор Маркевич – засновник Home of Startups, радник з розвитку інновацій Міносвіти, ментор Techstars та WebSummit, лектор Unit School of Business, Ph.D, MBA.

Інтенсив відбувся з дотриманням усіх необхідних карантинних норм, тож кількість місць була обмеженою.

Наразі, це лише перший подібний захід на базі ХАБу, серед багатьох запланованих на цей рік. Попереду ще багато цікавих та корисних івентів, тож слідкуйте за нашими новинами.