Викладач нашої кафедри прийняв участь у конференції з нагоди 10-річчя Програми Східного партнерства в Брюсселі

Викладач нашої кафедри Олійник Юрій Олександрович прийняв участь у
конференції найвищого рівня з нагоди 10-ї річниці програми Східного партнерства в Брюсселі Eastern Partnership 10th Anniversary High-Level Conference!

10 років тому, у травні 2009 року, представники Республіки Азербайджан, Республіки Білорусь, Республіки Вірменія, Грузії, Республіки Молдова та України, представники Європейського Союзу зустрілися разом у Празі задля зміцнення дружніх стосунків та партнерства, а також задля запуску стратегічного та амбітного партнерства.

По суті ця програма визначає євроінтеграціні процеси України.
Конференцію почав Президент еврокомісії Jean-Claude Juncker. Його жарт
“В програмі обміну студентами Erasmus+ взяло участь більше 80 мільонів студентів, в результаті чого на світ з`явився мільйон немовлят ” підірвав конгрес-хол.

Продовжив захід Хан, Йоханнес – Єврокомісар з політики сусідства та переговорів щодо розширення ЄС та Federica Mogherini – Верховний представник Євросоюзу з питань зовнішньої політики і політики безпеки.

Україна гідно представлена на цьому заході.

Гарний та сильний виступ Президента України Петра Порошенко! Та продовження виступу віце-прем`єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ivanna Klympush-Tsintsadze. Гарний виступ був у Hennadiy Maksak. Україна була представлена мінстрами, діячами науки, освіти та громадськості: Pavlo Klimkin, Mykola Movchan, Svitlana Shytikova

Україна задає темп для всіх 6 країн східного партнерства та найбільш динамічно рухається в сторону Євроінтеграції.

Рухаємось далі з новими перспективами, до миру, сильної економіки та освіти та високих соціальних стандартів!!!

Повний текст наведено тут