ФІОТ створює унікальний простір для студентів та молоді – ХАБ ФІОТ

Проєкт буде реалізовано за прикладом подібного хабу в одному з найкращих технічних навчальних закладів світу – Массачусетському технологічному інституті (МІТ).
У Хабі ФІОТ буде проходити виконання науково-дослідних та проєктно-конструкторських робіт, на результати яких чекає ІТ-бізнес. Крім цього, на базі хабу будуть проводитись спеціалізовані навчання студентів із залученням провідних фахівців ІТ-компаній, розвиватись проєктні студентські роботи, надаватись можливість створювати стартапи та проходити різноманітні івенти й зустрічі з представниками IT-компаній, пов’язані із працевлаштуванням.
За нашим задумом, Хаб ФІОТ стане одним з найбільш інноваційних проєктів в країні, який стане “магнітом” для талановитих студентів з України та інших держав. Навколо Хабу буде створено сквер, який буде частиною коворкінгової зони й зв’язком з іншими об’єктами спрямованих на розвиток творчості, такими, як Роботодром.
Зараз реалізація нашого проєкту знаходиться на фінальній стадії. До його створення вже приєдналася велика кількість партнерів. Наразі триває активна стадія комунікації з партнерами, які можуть також приєднатись до нашого ІТ-простору. Долучитися до проєкту можна написавши на електронну пошту заступниці декана ФІОТ, Олени ХАЛУС: selena.ua@gmail.com