Новини абітурієнтам

Реєстрація на НМТ-2024 розпочалася 14 березня!

14 березня о 9:00 стартує реєстрація на національний мультипредметний тест (НМТ), який відбудеться цього року. Зареєструватися можна буде до 11 квітня включно. Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) подбав про те, щоб реєстрація проходила онлайн, без жодних паперів.

Як зареєструватися на НМТ:

1. Створіть персональний кабінет на спеціальному сервісі, розміщеному на вебсайті УЦОЯО.
  2. Вкажіть свої особисті дані:
    • реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП)
    • Прізвище, ім’я, по батькові (за наявності)
    • Дата народження
    • Дані документа, що посвідчує особу
  3. Заповніть реєстраційну форму:
    • Вкажіть контактну інформацію.
    • Виберіть категорію: “випускник поточного року” або “випускник минулих років”.
    • Зазначте, чи потрібні вам особливі (спеціальні) умови.
    • Виберіть навчальний предмет на вибір та населений пункт в Україні або за кордоном, де ви плануєте проходити НМТ.
    • Вкажіть мову складання предметів сертифікаційної роботи.
  4. Завантажте сканкопії / фотокопії реєстраційних документів.
  5. Надішліть внесену інформацію та копії документів на обробку до регіонального центру оцінювання якості освіти, натиснувши відповідну кнопку в сервісі.

Детальну інформацію про реєстрацію на НМТ можна знайти на сайті УЦОЯО: https://testportal.gov.ua/

Не пропустіть шанс зареєструватися на НМТ та вступити до омріяного університету!