Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу наукових досліджень студентів «Інформаційні технології в науці та виробництві»!

19-20 березня на базі Херсонського національного технічного університету (м. Хмельницький) було проведено Всеукраїнській конкурс наукових досліджень студентів «Інформаційні технології в науці та виробництві».

Для участі в конкурсі було надіслано 50 робіт, за результатами рецензування для представлення робіт в очному турі запрошено 33 роботи (36 студентів-авторів, 26 наукових керівників) з19 закладів вищої освіти.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» представляли студенти ФІОТ кафедри ІПІ Скорик Родіон та Панченко Сергій (науковий керівник Поперешняк С.В.).

На підставі рецензій та оцінки наукових доповідей учасників журі вирішило визначити переможців Конкурсу, серед яких:

1 призове місце отримав Скорик Родіон (тема роботи: «Система розпізнавання обличчя людини», шифр «Обличчя»);

3 призове місце отримав Панченко Сергій (тема роботи: «Особливості обробки та збереження даних за допомогою віртуальної файлової системи», шифр «Файлова система».

Вітаємо переможців та бажаємо подальших наукових успіхів!